دستگاه آب گوجه گیری صنعتی

دستگاه آب گوجه گیری یک تن

کد
۰۸

آب گوجه گیری ۱۰۰۰ کیلو

۳ اسب بخار / استیل ضد زنگ

استعلام قیمت یا سفارش : ۰۹۱۲۴۲۱۵۰۵۲

دستگاه ربگیری ۱۰۰۰ کیلو

کد
۰۴

آب گوجه گیری ۱۰۰۰ کیلو ترک

۴ اسب بخار / استیل ضد زنگ

استعلام قیمت یا سفارش : ۰۹۱۲۴۲۱۵۰۵۲

آبگوجه گیر 1500 کیلو

کد
۰۹

آب گوجه گیری ۱۵۰۰ کیلو

۳ اسب بخار / استیل ضد زنگ

استعلام قیمت یا سفارش : ۰۹۱۲۴۲۱۵۰۵۲

دستگاه آبگوجه گیری ۳۰۰ کیلو

کد
۱۰

آب گوجه گیری ۴۰۰ کیلو

۲ اسب بخار / استیل ضد زنگ

استعلام قیمت یا سفارش : ۰۹۱۲۴۲۱۵۰۵۲

دستگاه رب گیری ۸۰۰ کیلویی

کد
۰۲

آب گوجه گیری ۸۰۰ کیلو ترک

۳ اسب بخار / استیل ضد زنگ

استعلام قیمت یا سفارش : ۰۹۱۲۴۲۱۵۰۵۲

دستگاه آب گوجه گیری لوکوموتیوی

کد

آب گوجه گیری لوکوموتیوی

۳ اسب بخار / استیل ضد زنگ

استعلام قیمت یا سفارش : ۰۹۱۲۴۲۱۵۰۵۲

دستگاه رب گیر نیمه اتوماتیک

کد
۰۹

آب گوجه گیری نیمه اتوماتیک

۳ اسب بخار / استیل ضد زنگ

استعلام قیمت یا سفارش : ۰۹۱۲۴۲۱۵۰۵۲

تولید دستگاه آب گوجه گیری صنعتی به کمک خانواده ها و بسیاری از صنایع آمد تا بتواند کار سخت تهیه و تولید رب گیری گوجه فرنگی را بسیار ساده تر کند. در واقع با استفاده از این دستگاه دیگری نیاز به انجام مراحل سخت و قدیمی برای گرفتن آب گوجه نیست، مراحلی که عمدتاً به نتیجه دلخواه نیز ختم نمی شد و ورود پوسته و دانه های گوجه به داخل آب گوجه باعث کم شدن ماندگاری، کپک زدگی و بی کیفیت شدن رب گوجه خواهد شد.


برای خرید دستگاه آب گوجه گیری با شماره  ۰۹۱۲۴۲۱۵۰۵۲  تماس بگیرید.


دستگاه رب گیری ،آب گوجه گیری

روش کار با دستگاه بسیار ساده می باشد و تنها با روشن کردن موتور دستگاه و هدایت گوجه، غوره، لیمو، انار و یا هر نوع میوه دیگر از این دست به داخل گلویی دستگاه مرحله آب گیری و تهیه رب آغاز می شود، شما می توانید آب گوجه شفاف و تازه تحویل بگیرید و از طرفی دیگر تفاله گوجه نیز از دستگاه خارج می شود.

ویژگی دستگاه آب گوجه گیری

با استفاده از دستگاه آب گوجه گیر می توانید هر حجمی از گوجه فرنگی را با سرعت و کیفیت بالا آبگیری کنید. هر یک از دستگاه آبگیری به شکلی طراحی شده است تا با استفاده از نیروی برق، سرعت بالای موتور تمامی آب و گوشت گوجه را از هسته و پوست گوجه جدا سازی و بدون باقی گذاشتن حتی یک هسته در داخل آب و یا حتی یک قطره آب به پوسته گوجه آنها را از هم جدا می کند.

دستگاه آبگوجه گیری دستگاهچی

گروه صنعتی دستگاهچی مجری، طراح و تولید کننده انواع دستگاه آب گوجه گیری در کنار سایر تجهیزات آشپزخانه صنعتی می باشد که قادر است با هر ابعاد و اندازه ای اقدام به ساخت انواع مختلف دستگاه آب گیری برای مشتریان خود بکند.

در واقع دستگاه های دستگاهچی به دلیل ساخته شدن با ورق های استیل ضد خش استنلس ۳۰۴ در برابر هر گونه آسیب و فشار مقاوم بوده و به هیچ عنوان زنگ نمی زند و فرسوده نمی شود. ضمن اینکه موتور هر یک از دستگاه های آب گوجه گیر از بهترین نوع موتور های خارجی از جمله موتور های آلمانی، ژاپنی و یا اسپانیایی استفاده شده است و متناسب با اندازه و حجم دستگاه قدرت موتور از ۰.۵ تا ۳ اسب بخار انتخاب خواهد شد.

چندین ویژگی مهم در دستگاه آب گوجه گیری

  1. اپراتوری و نظافت و پاکیزگی این دستگاه بسیار ساده است و همچنین دارای شستشوی بهداشتی می باشد.
  2. دستگاه از قطعات استیل ساخته شده و بسیار سریع و بهداشتی است.
  3. داشتن ایمنی مطمئن و بالا به همراه توانایی قطع برق اظطراری و قطعاتی بسیار دقیق و مناسب برای شستشو با آب.
  4. دارای قابلیت جابه جایی راحت و ترمز چرخ برای انتقال در محل.
  5. حمل و نقل راحت و امکان ارسال به تمامی نقاط کشور.
  6. صدای خیلی آرام و نداشتن لرزش برای استفاده در میوه فروشی ها و فروشگاه ها و خدمات آب گیری.
  7. امکان تنوع در آبگیری بدون تلخ شدن آب میوه

دستگاه رب گیری همه کاره

در میان این دستگاه ها، دستگاه آب گوجه گیری همه کاره بهترین نوع می باشد. این نوع دستگاه از خانواده تمام استیل ها است و تمام نیاز های آبگیری میوه ها را به همراه دارد و در این دستگاه هیچ نوع نگرانی بابت تکنولوژی آبگیری وجود ندارد و می توان با خیالی آسوده به بازاریابی و فروش محصولات پرداخت.

دستگاه رب‌گیری صنعتی

این نوع دستگاه رب‌گیری برای استفاده در مقیاس صنعتی و تولید رب به صورت گسترده طراحی و ساخته می‌شود. این دستگاه‌ها قابلیت پردازش حجم بالایی از گوجه فرنگی را دارا بوده و معمولاً با قدرت و سرعت بالا عمل می‌کنند. آنها به طور خودکار و به صورت مکانیزه کار می‌کنند و دارای اجزای پیچیده‌تری می‌باشند که برای تولید صنعتی مناسب هستند. دستگاه‌های رب‌گیری صنعتی معمولاً در کارخانه‌ها و واحدهای بزرگ تولید رب استفاده می‌شوند.

دستگاه رب‌گیری نیمه صنعتی

این نوع دستگاه رب‌گیری بین دستگاه‌های خانگی و صنعتی قرار می‌گیرد. آنها برای استفاده در مقیاس متوسط تا کوچک و تولید رب به صورت نیمه صنعتی طراحی شده‌اند. دستگاه‌های رب‌گیری نیمه صنعتی معمولاً دارای سرعت و قدرت متوسطی هستند و برای تولید محصولات در مقیاس کمتر مناسب هستند. این دستگاه‌ها عموماً به صورت شبه‌خودکار و با مشارکت کاربر عمل می‌کنند و قابلیت تنظیم و کنترل برخی پارامترها را دارند. معمولاً در کسب‌وکارهای کوچک تولید رب یا در محیط خانگی استفاده می‌شوند.

گارانتی و خدمات پس از فروش

تمامی محصولات شرکت دستگاهچی دارای گارانتی یک ساله قطعات اصلی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش می باشد، حس اعتماد و اطمینان قبل از خرید هر محصول موجب شده تا مشتریان با آرامش خاطر بیشتری اقدام به خرید نموده و در این میان ارائه مشاوره رایگان موجب سهولت خرید شما عزیزان نیز خواهد شد.

شرایط اقساط و ارسال رایگان

شرایط ویژه ای که دستگاهچی برای مشتریان وفادار خود ارائه نموده است، خرید به روش اقساط می باشد که شیوه و نوع پرداخت اقساط به دلخواه مشتری بوده و همچنین ارسال رایگان محصول نیز به پاس قدردانی از حس انتخاب شما توسط دستگاهچی انجام خواهد شد.

قیمت دستگاه آبگیری گوجه

شرکت دستگاهچی طراح و سازنده دستگاه های آبگیری گوجه می باشد و به دلیل نوسانات قیمت مواد اولیه در بازار امکان درج قیمت در سایت وجود ندارد. شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت با کارشناسان ما تماس بگیرید و یا با ثبت شماره خود در سایت از آن ها بخواهید تا با شما تماس بگیرند.


جهت خرید و مشاوره رایگان و استعلام قیمت با شماره ۰۹۱۲۴۲۱۵۰۵۲ تماس حاصل فرمایید.