درباره ما

گروه بازرگانی اسدی باعنوان تجاری ” دستگاهچی ” از سال 1391 در زمینه واردات و عرضه انواع تجهیزات صنایع غذایی ، خط تولید و بسته بندی فعالیت خود را شروع کرده است . با توجه به خواسته بحق مشتریان در زمینه کیفیت دستگاه ها و نارضایتی عمیق آنها از دستگاه های موجود در بازار ، ما همیشه به دنبال دستگاه هایی بودیم که بالاترین استاندارد و کیفیت را برای مشتریان ایرانی مان به همراه داشته است تا سرمایه افرادی که در این زمینه مشغول به کار هستند ضایع نگردد .

بر همین اساس ما همیشه خودمان را مقید به همکاری با کارخانه هایی در خارج از کشور مثل ترکیه و ایتالیا کردیم که موفق به کسب گواهی استاندارد معتبر CE اروپا برای محصولاتشان شده اند . علامت CE نشان دهنده انطباق کامل محصول تولید شده با قوانین ، شرایط بهداشتی و استانداردهای تعریف شده در اتحادیه اروپاست ؛ در واقع تمامی محصولات کنترل ، بازرسی و ارزیابی شده ، وهمچنین مطابق با نیازهای ایمنی و بهداشتی و سایر استانداردهای اتحادیه اروپا می باشد .

اکنون با گذشت یک دهه از فعالیت در امر تامین و عرضه وهمچنین با تمرکز و تلاش ، روز به روز کیفیت محصولات را بهبود داده ایم و با کسب تجارب مختلف در داخل کشور ، مفتخریم که تجهیزات و دستگاه های صنایع غذایی بخصوص دستگاه های آبگوجه گیری ، آب انگور گیری و … را با بالاترین استاندارد جهانی در بازار ایران و کشورهای همسایه عرضه کرده و باعث رضایتمندی مشتریان عزیزمان شده ایم .

بیش از یک دهه سابقه : در سال های اخیر یکی از کسب و کارهای پر سود و موفق در زمینه اشتغال زایی تهیه انواع دستگاه های خانگی و صنعتی بوده است بطوری که رونق بازار این دستگاه ها باعث سود جویی و ورود افراد غیر متخصص و فرصت طلب به این صنف شده که با دلالی و یا ساخت و عرضه دستگاه های بی کیفیت و غیر استانداردموجب ضرر و زیان زیاد به افراد شده اند .دستگاهچی در شرایط کنونی با اتکا به ارائه محصولات باکیفیت و مشاوره های دقیق و کارشناسی شده ، جزء سازمان های معتبر و باسابقه محسوب می شود .

اهداف دستگاهچی : هدف دستگاهچی افزایش کارآیی و هوشمندی و ایجاد بستری امن برای معاملات تجهیزات و دستگاه های صنعتی و خانگی است. دستگاهچی می‌خواهد با انعکاس اطلاعات دقیق ، به‌روز و واقعی ، ضمن افزایش قدرت انتخاب مشتریان ، بازار فعلی را نیز از حالت سنتی خارج کرده و آنها را به جدیدترین فناوری‌ها و ابزارهای روز در این حوزه مجهز کند.

چشم انداز و رسالت : مجموعه دستگاهچی به دنبال ایجاد فضایی امن برای معاملات عادلانه صنایع مختلف می باشد و با بهره گیری از تجربه چندین ساله خود در این حوزه به خوبی با مشکلات خرید و فروش دستگاه ها و تجهیزات آشنایی کامل دارد . به همین جهت مجموعه دستگاهچی به دنبال ارائه راهکار با بهره گیری از دانش روز متناسب با نیاز مشتری امروز می باشد.