آب گوجه گیری 1500 کیلو

کد محصول 09
کشور سازنده ایران، دستگاهچی
ابعاد ۴۵×۶۵×۱۲۰
وزن ۸۵ کیلو
قدرت دینام ۳ اسب تکفاز
سیستم تخلیه اتوماتیک
جنس دستگاه استیل ۳۰۴ ضد زنگ
ظرفیت در یک ساعت 1500 کیلو
چرخ دارد
گارانتی ۱ سال
خدمات پس از فروش ۱۰سال

خرید دستگاه آبگوجه گیری ۱۵۰۰ کیلو

برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان به دستگاه های پرقدرت و قوی ، ما یک دستگاه جدید و بزرگتر از دستگاه های قبلی طراحی و تولید کردیم که در زمان کمتری حجم زیادی از گوجه را با کیفیت بسیار بالا آبگیری کنند ، بطوری که از صبح تا شب بطور مداوم می توانند یکسره از دستگاه استفاده کنند.

تمامی قطعاتی را که با مواد غذایی در ارتباط هست از استیل ضد زنگ مخصوص صنایع غذایی استفاده کردیم که کاملا بهداشتی هست و عمر بسیار بالایی دارد و مطابق با آخرین استاندارد های بهداشتی در صنایع غذایی هست و باعث می شود .

ربی که توسط این دستگاه به عمل آمده کاملا سالم و بهداشتی باشد . برای سهولت در جابه جایی چهار تا چرخ زیرش نصب شده است و دارای یک دینام ۳ اسب قوی و پرقدرت می باشد. تفاله و آب گوجه یا همان رب خام بصورت اتوماتیک و با دو کانال مجزا از هم تخلیه می شوند.

به دلیل اینکه کاربر دستگاه به همه قسمت های دستگاه دسترسی دارد ، شستشو و نظافت آن بسیار راحت هست و زمان کمتری را از شما می‌گیرد. کار اصلی و تخصصی دستگاه ، رب گیری هست ولی برخی از مشتریان برای لیمو و غوره ، انگور ، انار دون شده هم استفاده می کنند .

مناسب برای استفاده در میادین تره بار ، مغازه های آبگیری ، کارگاه های رب پزی ، و وانتی های که بصورت سیار کار می کنند هست .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *