آب گوجه گیری 1000 کیلو

کد محصول 08
کشور سازنده ایران، دستگاهچی
ابعاد ۴۵×۵۵×۱۲۰
وزن 75 کیلو
قدرت دینام ۳ اسب تکفاز
سیستم تخلیه اتوماتیک
جنس دستگاه استیل ۳۰۴ ضد زنگ
ظرفیت در یک ساعت 1000 کیلو
چرخ ۴ تا چرخ
گارانتی ۱ سال
خدمات پس از فروش ۱۰ سال

خرید دستگاه آبگوجه گیری ۱۰۰۰ کیلو

دستگاه آب گوجه گیری یکی از انواع ماشین آلات صنایع غذایی ضروری برای تولید رب محسوب می شود که در صورت نبود سایر دستگاه های مرتبط با این شغل مثل دیگ بخار، پرکن و… هم براحتی می شود یک کسب و کار خوبی را با این دستگاه راه اندازی کرد .

دستگاه آب گوجه گیری مکعبی شکل توسط شرکت دستگاهچی از روی دستگاه های ترکیه ای باز طراحی و مهندسی معکوس شده است ، حتی نسبت به مدل اصلی بسیار بادوام تر ساخته شده است .

تیغه هایش تقویت شده و در بدنه دستگاه هم بجای فلز آهن از استیل ضد زنگ استفاده شده است ، بقیه قسمت های دستگاه هم که با مواد غذایی در تماس مستقیم هست از استیل ضد زنگ ۳۰۴ مخصوص صنایع غذایی استفاده می شود .

دارای دو کانال خروجی یکی برای آبگوجه و دیگری مخصوص تخلیه اتوماتیک تفاله هست و دینام ۳ اسب پرقدرت تکفاز دارد ، همچنین برای دسترسی کامل به داخل دستگاه یک چفت بیرون دستگاه تعبیه شده که با باز کردن آن براحتی می‌شود کار تمیز کاری و نظافت را انجام داد .

بدلیل طراحی منحصربه‌فردش زیبایی خاصی دارد و جای کمتری را اشغال می کند ، به کمک این دستگاه رب گیری می توانید در یک ساعت 1000 کیلو آب گوجه گیری کنید البته ظرفیت دستگاه ها مقداری هم بستگی به سفتی و نرمی گوجه دارد .

هرچه قدر گوجه ها نرم‌تر و رسیده تر باشد دستگاه در زمان بسیار کمتری گوشت و آب گوجه را از پوستش جدا می کند و عمل آبگیری را انجام می دهد ولی برعکس ، هرچه قدر گوجه سفت تر و نارس باشد عمل آبگیری دیرتر انجام می‌گیرد و حتی تفاله این نوع گوجه ها هم مقداری بیشتر از گوجه های رسیده هست .

برای سهولت در جابه جایی ۴ تا چرخ زیر دستگاه نصب شده است، این مدل هم با توجه به ظرفیت و قیمت مناسبش اکثرا برای مغازه ها، میدان تره بار، کارگاه ها و سیار برای پشت وانت بسیار مناسب هست .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *