دسته‌ها
مناطق

خرید انواع دستگاه آبگوجه گیر و رب گیر در کرمانشاه

تولید رب گوجه فرنگی، رب آلوچه و … با استفاده از دستگاه رب گیری صنعتی و نیمه صنعتی انجام می شود. شرکت دستگاهچی سازنده دستگاه آبگوجه گیری در کرمانشاه مورد نیاز در کارگاه ها و کارخانجات رب سازی، در ظرفیت های مختلف است.

سرعت تولید بالا، خروج کامل آب گوجه و تخلیه تفاله کاملا خشک، قطعات با کیفیت و گارانتی و خدمات ارائه شده توسط این شرکت موجب رضایت و اعتماد مشتریان شده است.


جهت خرید دستگاه آبگوجه گیری با شماره ۰۹۱۲۴۲۱۵۰۵۲ تماس بگیرید.


تولید رب گوجه فرنگی

ابتدا می خواهیم به توضیحاتی در زمینه تولید رب گوجه فرنگی بپردازیم تا مراحل تولید رب گوجه کاملا روشن و واضح شود که بدانید اگر می خواهید این کار را انجام دهید چه مراحلی را باید انجام دهید.

رب گوجه فرنگی تشکیل شده است از گوجه که ابتدا باید صاف شده و پوست و تخم گوجه از آن جدا شود. برای تهیه رب گوجه، ابتدا گوجه را که معمولا کمی نرم تر از گوجه های سفت تره باریست در داخل دستگاه آبگیری گوجه ریخته می شود.

دستگاه تخم گوجه و پوست آن را از گوشت جدا نموده و گوشت گوجه را پس از رد کردن از صافی به شکل یک مایع یکدست و صاف برای ادامه کار خارج می نماید.

دستگاه رب گیری برای تولید رب گوجه فرنگی

آب گوجه فرنگی خارج شده از دستگاه را در دیگ پخت ریخته و میجوشانیم تا به غلظت مورد نظر برسد، باید در نظر داشت که هنگام پختن و تغلیظ رب گوجه حتماً باید آن را یکسره هم زد و مانع ته گرفتن آن شوید.

پس از آماده شدن رب گوجه و سرد شدن آن رب گوجه را در بسته های مناسب که معمولاً بسته های شیشه ای و یا پلاستیکی است ریخته علوم نموده و آماده نگهداری و یا انتقال به قفسه های فروشگاه می نمایید.

دستگاه آب گوجه گیری در کرمانشاه

یکی از مشاغل بسیار پر درآمد آبگیری گوجه فرنگی است. زیرا در طی فرایند آبگیری گوجه فرنگی و تبدیل آن به فراورده های گوجه فرنگی ، در واقع ما داریم عمر گوجه فرنگی و فراورده های آن را بالا می بریم. فراورده های گوجه فرنگی از جمله آب گوجه فرنگی ، پوره ی گوجه فرنگی و رب گوجه فرنگی می باشد که از پر مصرف ترین فراورده ها نیز می باشد.

در نتیجه تولید کنندگان این محصولات باید از دستگاه آب گوجه گیری چند کاره بسیار ایمن و با کیفیتی برای تولید محصولاتشان استفاده نمایند.

خرید بهترین دستگاه آب گوجه گیری کرمانشاه

شرکت دستگاهچی با سال ها تجربه در زمینه ی ساخت دستگاه آب گوجه گیری در کرمانشاه آماده ی ارائه دستگاه های خود به شما عزیزان در سراسر کشور می باشد.

با توجه به نوسانات ارز و ویژگی های دستگاه مورد نظر شما از نظر اندازه، ظرفیت، کارایی و … قیمت دستگاه آب گوجه گیری در کرمانشاه دارای نوسان بوده و باید با کارشناسان ما در مجموعه دستگاهچی تماس بگیرید تا از قیمت ها مطلع شوید.

انواع دستگاه آبگوجه گیری صنعتی و نیمه صنعتی

انواع دستگاه رب گیری صنعتی و نیمه صنعتی برای استفاده در مغازه ها و کارگاه های تولیدی کوچک و کارخانه های بزرگ طراحی و ساخته شده اند که هر کدام مناسب کسب و کاری خاص با حجم تولید مشخص و بودجه و سرمایه‌گذاری متفاوت است.

با انتخاب دستگاه آبگیری گوجه مناسب و متناسب می توانید قدم بزرگی در پیشرفت کارتان داشته باشید و تناسب ما بین تناژ تولیدی، میزان سرمایه و راحتی کارتان به وجود آورید که می‌تواند یک جهش بزرگ در کسب و کار شما محسوب می شود.

دستگاه آبگیری گوجه فرنگی ، با توجه به سیستم عملکرد دستگاه به انواع مختلفی تقسیم می شود. این دستگاه ها دارای دو نوع سیستم عملکرد می باشند که از انواع انها می توان به دستگاه آبگیری پارویی و پره ای اشاره کرد. دستگاه ها می توانند در ظرفیت های مختلف ساخته شوند.

قیمت آب گوجه گیری

جنس بدنه دستگاه آبگوجه گیری

جنس بدنه دستگاه پارامتر مهم دیگری است که باید حتماً آن را در نظر داشته باشید، بدنه دستگاه رب گیر اتوماتیک می تواند به این شکل ساخته شده باشد که معمولاً از شاسی آهنی با کاور کشی استیل ساخته می شود که اگر شما بخواهید معمولا اکثر شرکت ها می توانند شاسی دستگاه را نیز با استفاده از استیل ضد زنگ طراحی کرده را بسازند تا دستگاه عمری بسیار طولانی تر و پایداری بیشتری داشته باشد.

خرید انواع دستگاه آبگوجه گیری در کرمانشاه

دستگاه آب گوجه گیری به شما کمک می کند آب گوجه فرنگی تازه را به راحتی برای درست کردن انواع ترشی، رب و غذاها را بگیرید و از این رو برخی این دستگاه را به نام دستگاه رب گیری صنعتی نیز می شناسند. این دستگاه آب گیری گوجه فرنگی ایده آل برای تمام رستوران ها، آشپزخانه های صنعتی، کارگاه های تولید رب و… می باشد.

دستگاه آب گوجه گیری نیمه اتومات

دستگاه آب گوجه گیری نیمه اتوماتیک به منظور راه اندازی کسبو کارهای کوچک و نیمه صنعتی مناسب است. این دستگاه با توان آبگیری ۳۰۰ الی ۷۰۰ کیلو گرم، انتخاب مناسبی برای راه اندازی کسب و کاری با سرمایه کم و سود بالاست.

مشخصات دستگاه رب گیری نیمه اتومات

مشخصات دستگاه رب گیری نیمه اتوماتیک نیز مانند دستگاه گیری اتوماتیک بسیار مهم است چرا که معمولا کسانی که مشتری استفاده از این چنین دستگاهی هستند محدودیت بیشتری دارند و باید در انتخاب دستگاه دقت بیشتری نمایند.

ابعاد و اندازه و وزن دستگاه آبگیری گوجه از مواردی است که بنا به محدودیتهای شما در کسب و کارتان حتماً باید به آن دقت نموده و دستگاه مناسب را تهیه کرد.

نکاتی که هنگام خرید دستگاه آبگیری گوجه باید به آن توجه کرد

هیچ چیز بدتر از این نیست که شما هزینه کرده و دستگاه و یا تجهیزات خریداری نمایید که طی مدت استفاده از آن آرامش نداشته و اعصاب تان بهم بریزد. چرا که هم هزینه کرده و پول داده اید و از طرفی نه تنها کار شما ساده تر نشده است بلکه کاری به کارهای شما افزوده شده است پس در هنگام خرید دستگاه رب گیری دقت نموده و بهترین انتخاب را داشته باشید.

نکاتی مانند مصرف برق دستگاه جنس بدنه دستگاه ابعاد و اندازه و وزن آن که هر کدام می‌تواند محدودیتی برای شما ایجاد کند را در نظر بگیرید. اما این موضوع را هم در نظر داشته باشید که خرید دستگاه از یک شرکت معتبر و شناخته شده با یک برند ثابت و معروف می تواند این نوید را به شما می دهد که دستگاهی که خریداری می کنید شامل گارانتی بوده و تا چندین سال خدمات پس از فروش دریافت خواهید کرد.

پس در هنگام خرید از از خریدن دستگاه های بدون نام و ساخته شده در کارگاه های گمنام اجتناب کنید و تلاش کنید از شرکت‌های بزرگ و شناخته شده که دارای کارخانجات قدرتمند و سیستم پشتیبانی قوی هستند خرید نمایید.

عوامل تاثیر گذار در قیمت آبگوجه گیری

اگر بخواهیم در مورد این موضوع که قیمت دستگاه رب گیری به چه عواملی بستگی دارد صحبت کنیم باید نکات کلیدی اصلی را در نظر بگیریم. مواردی که در پاراگراف بالا گفته شد نکاتی است که بسیار اهمیت داشته و حتی در قیمت دستگاه نیز تاثیر گذار است.

در نظر داشته باشید که یک دستگاه ارزان برای شما ارزان کار می کند و نمی تواند یک پروسه مداوم با کیفیت را به صورت بلند مدت به شما ارائه دهد.

در پایان توصیه می شود پس از خرید دستگاه رب گیری با درنظر گرفتن مصرف برق، جنس بدنه، نوع موتور و قدرت دستگاه آبگیری گوجه، همچنین کیفیت ساخت و قطعات مورد استفاده در آن، حتماً به برند و شرکت سازنده آن دستگاه نیز توجه نمایید.

قیمت دستگاه آبگوجه گیری در کرمانشاه

دستگاه رب گیر معمولا دارای قیمت مناسبی هستند ولیکن به دلیل اینکه این محصول داری انواع متفاوتی است که با توجه به نیاز مشتری عرضه میشوند.

جهت جلوگیری از سواستفاده ی برخی از فروشگاه های نامعتبر و واسطه گران فروش سود جو اطلاع از قیمت دستگاه رب گیر صنعتی و یا قیمت دستگاه رب گیر خانگی اصلی الزامی است. برای رب گیر باید به مرکز فروش معتبر و معروف مثل دستگاهچی مراجعه کرد تا یک خرید با قیمت مناسب و مطمئن داشته باشید.

خرید رب گیر از دستگاهچی

خریداری آبگوجه گیر با قیمت درب کارخانه از مراکز فروش مطمئنی همانند دستگاهچی امکان پذیر است. دستگاهچی دارای پیشینه ی بسیار قوی در به عرضه گذاشتن محصولات با قیمت مناسب و نشان استاندارد و نیز سلامت و کیفیت و کارکرد بدون نقص در طولانی مدت تضمین شده به مشتریان هستند.

روش خرید دستگاه آبگوجه گیر خانگی یا آب گوجه گیری صنعتی از این شرکت به دو صورت حضوری و یا اینترنتی و آنلاین می تواند انجام بشود.که برای صرفه جلویی در مصرف زمان خرید آنلاین را به شما پیشنهاد می دهیم تا محصول درب منزل یا محل کار (هرجایی که میخواهید) تحویل بگیرید.

ساخت دستگاه آب گوجه گیری

شرکت تولیدی دستگاهچی با سال ها تلاش و تجربه در زمینه تولید ماشین آلات صنایع غذایی، امروزه دستگاه آب گوجه گیری چندکاره را با استفاده از تکنولوژی روز طراحی نموده است. دستگاه آبگیری گوجه در ظرفیت های صنعتی و نیمه صنعتی ساخته و برای تولید آبگیر گوجه خالص و با کیفیت بالا طراحی و تولید می کند.

قطعات مرتبط با میوه استیل نگیر، ضد زنگ و مقاوم این دستگاه در کنار موتور قدرتمند تضمین کننده کیفیت بالای ساخت این محصول می باشد. این دستگاه وظیفه آب گیری گوجه از ابتدا تا مرحله پخت رب را بر عهده دارد. برای خرید دستگاه آب گوجه گیری در کرمانشاه و دیگر شهرها میتوانید با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید.


برای خرید دستگاه آبگوجه گیری در کرمانشاه با شماره 09124215052 تماس بگیرید.