آب انگورگیری ترک 800 کیلو

ابعاد ۷۰×۲۰۰×۹۰
وزن ۱۸۰ کیلوگرم
قدرت دینام ۱،۵ اسب تکفاز
جنس دستگاه استیل ۳۰۴ مخصوص صنایع غذایی
ظرفیت در یک ساعت ۸۰۰ کیلو
مخزن ۴۰ لیتر
چرخ دارد
گارانتی ۱ سال
خدمات پس از فروش ۱۰ سال
موارد آبگیری آبغوره ، انگور ، انار

خرید دستگاه آب انگورگیری ترک ۸۰۰ کیلو

این دستگاه با استفاده از موتور گیربکس دار و بدون تسمه عمل آبگیری را انجام می دهد، جنس دستگاه تماما از استیل ضدزنگ مخصوص صنایع غذایی می باشد.

مشخصه ای که این دستگاه را از سایرین متمایز می کند فرآیند پرس آن بدون شکستن هسته غوره، انگور و خرد شدن قسمت ساقه آن است و عمل آبگیری بدون تماس دست و بصورت اتوماتیک انجام می گیرد.

دستگاه پرس سرخود مخصوص آبغوره و انگور، عمل آبگیری را بدون شکستن هسته انگور و خرد کردن قسمت ساقه انجام می دهد و مطلقاً هیچ آبی در تفاله باقی نمی ماند. به این ترتیب می توان انگور را در یک مرحله و بدون نیاز به فرآیند دوم آبگیری کنید .

دستگاه با رعایت قوانین بهداشتی طراحی و ساخته شده و تمام قسمت هایی که با آبغوره، انگور و انار در تماس هستند از استیل 304 ساخته شده است. از نظر تمیزکاری و نظافت به واسطه درپوش هایی که به راحتی جدا می شوند و نصب می شوند ، امکان تمیز کردن آسان را فراهم می کند.

این دستگاه که مطابق با قوانین بهداشتی ساخته شده است، به روند ابتدایی آبگیری آبغوره، انگور و انار با روش سنتی و دستگاه های قدیمی پایان می دهد، ضمن اینکه آب با کیفیت و زلالی که می دهد باعث می شود شیره انگور به مراتب با کیفیت تر و رب انار شفاف و بسیار مرغوب با قابلیت رقابتی بسیار بالا در بازار می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *