دسته‌ها
مناطق

خرید دستگاه آب گوجه گیری در فرشته تهران – 09124215052

خرید دستگاه آب گوجه گیری در فرشته تهران از دستگاهچی ، متعهد است همۀ نیازهای آبگیری چرخشی را تامین نماید.

این دستگاه کاری میکند که هیچ دغدغه ای بابت تکنولوژی آبگیری نداشته باشید و با خیال راحت به بازاریابی و فروش بپردازید.سیستم این دستگاه مانند لباسشویی عمل میکند و ضایعات را کاملا خشک و به صورت اتوماتیک تخلیه مینماید.


جهت خرید دستگاه آب گوجه گیری در تهران با شماره ۰۹۱۲۴۲۱۵۰۵۲ تماس بگیرید.


خرید بهترین دستگاه آب گوجه گیری در فرشته تهران

انواع دستگاه رب گیری بر حسب کاربرد به سه نوع – دستگاه آب گوجه گیری خانگی، صنعتی و نیمه صنعتی تقسیم‌بندی شده‌اند که در زیر در مورد هر یک به طور مفصل توضیح داده‌ایم.

دستگاه آب گوجه گیری خانگی در فرشته تهران

دستگاه آب گوجه گیری خانگی وسیله‌ای کوچک و کاربردی برای تهیه‌ی رب خوشمزه در منزل و کارگاه‌های کوچک است. این نوع دستگاه رب گیری برای مصارف خانگی کاربرد دارد و دارای ظرفیت کم و ابعاد کوچکی نسبت به نوع صنعتی می‌باشد. دستگاه رب گیری به شما کمک خواهد کرد تا مخلوطی یکدست و نرم از گوجه‌هایتان تهیه کنید اما ظرفیت تولید بوسیله‌ی آن کم است و به همین دلیل به عنوان دستگاه رب گیری خانگی کاربرد دارد.

معمولا ظرفیت ورودی دستگاه رب گیری خانگی 20 الی 30 کیلوگرم می‌باشد و شما می‌توانید بسته به نیاز خود دستگاهی با ظرفیت مدنظرتان را پیدا کنید. قیمت دستگاه آب گوجه گیری خانگی نسبت به برند و مشخصات دستگاه متغیر است. اما به طور کلی قیمت دستگاه آب گوجه گیری خانگی نسبت به صنعتی بسیار پایین‌تر بوده و همین یکی از دلایل محبوب آن می‌باشد.

نحوه کار با انواع دستگاه آب گوجه گیری خانگی بسیار ساده است و کافیست پس از وارد کردن گوجه‌ها در قیف دستگاه را روشن کنید تا مخلوطی یک شکل و نرم تحویل بگیرید.

دستگاه آب گوجه گیری صنعتی در فرشته تهران

دستگاه آب گوجه گیری صنعتی همانطور که از نامش مشخص است، برای کسب و کارهای بزرگ که قصد رب گیری در حجم بالا را دارند، مناسب می‌باشد. رب گوجه گیری صنعتی نسبت به خانگی در حجم و ظرفیت ورودی بالاتری تولید می‌شود و شما می‌توانید دستگاهی با ظرفیت ورودی تا 2 تن را در لیست بالا پیدا کنید.

همینطور دستگاه رب گیری صنعتی نسبت به نوع خانگی قدرت موتور بالاتری دارد و شما به راحتی می‌توانید در کمترین زمان حجم بالایی از گوجه را آبگیری کنید. حتی برخی از مدل‌های دستگاه آب گوجه گیری صنعتی این قابلیت را دارند که با قدرت موتور بیش از 4 اسب بخار در هر ساعت 2000 کیلوگرم گوجه را آبگیری نماید.

مشخصات فنی دستگاه رب گیری صنعتی
ظرفیت 1000 کیلوگرم در ساعت
جریان 25 آمپر
قدرت موتور 3 اسب بخار
برق مصرفی تکفاز
جنس بدنه بکار رفته استیل ضد زنگ
سیستم تخلیه اتوماتیک
چرخ مجهز به چرخ
موارد آبگیری گوجه فرنگی
وزن 85 کیلوگرم
ابعاد دستگاه (120*65*45) سانتیمتر

این دستگاه می‌تواند سرعت عمل را در مراکز صنعتی بالاتر ببرد و در تایم کمی حجم بالایی آب گوجه به شما تحویل دهد. پس اگر به دنبال آبگیری گوجه به مقدار زیاد هستید، بهتر است که دستگاه آب گوجه گیری صنعتی را انتخاب کنید چرا که نوع خانگی آن ظرفیت تولید پایین‌تری دارد. البته خود دستگاه رب گیری صنعتی در ظرفیت‌های مختلفی موجود است و در ابعاد مختلفی به بازار عرضه می‌شود.

ویژگی دستگاه آب گوجه گیری

با استفاده از دستگاه آب گوجه گیر می توانید هر حجمی از گوجه فرنگی را با سرعت و کیفیت بالا آبگیری کنید. هر یک از دستگاه آبگیری به شکلی طراحی شده است تا با استفاده از نیروی برق، سرعت بالای موتور تمامی آب و گوشت گوجه را از هسته و پوست گوجه جدا سازی و بدون باقی گذاشتن حتی یک هسته در داخل آب و یا حتی یک قطره آب به پوسته گوجه آنها را از هم جدا می کند.

آبگوجه گیری که به دستگاه رب گیری نیز شهرت دارد، ساختاری مشابه دستگاه چرخ گوشت دارد ولی این کجا و آن کجا، این دستگاه با استفاده از چندین مدل صافی ریز و درشت، بسته به نوع میوه مورد نیاز مرحله آب گیری را با دقت بالاتری انجام میدهد و جاسازی تفاله از آب میوه با وسواس بیشتری صورت میگیرد.

دستگاه آب گوجه گیری نیمه صنعتی در فرشته تهران

دستگاه ربگوجه گیری نیمه صنعتی نیز نسبت به خانگی ظرفیت‌ بالاتری دارد. ظرفیت بالای ورودی در دستگاه آب گوجه گیری نیمه صنعتی به کاربر این امکان را می‌دهد که مقدار زیادی مخلوط له شده از گوشت گوجه فرنگی را در یک پارت تولید کند.

از نظر عملکرد نیز دستگاه آب گوجه گیری نیمه صنعتی نسبت به دستگاه خانگی پیشرفته‌تر اما از نوع دستگاه آب گوجه گیری صنعتی ضعیف‌تر می‌باشند.

آب گوجه گیری در فرشته تهران

مشخصات فنی دستگاه آب گوجه گیری نیمه صنعتی

  1. بدنه این دستگاه از استیل ضد زنگ ساخته شده است، که در نتیجه کار شستشو براحتی انجام می گیرد.
  2. دستگاه آب گوجه گیری نیمه صنعتی، مخزن تخلیه اتوماتیک ندارد و باید به طور دستی تفاله ها خارج گردد.
  3. دستگاه آب گوجه گیری نیمه صنعتی، دارای تیغه می باشد که با حرکت دورانی تیغه ها، کار آبگیری انجام می شود.
  4. یکی از مزایای دستگاه آب گوجه گیری نیمه صنعتی، تولید تفاله کم نسبت به سایر دستگاه ها است.
  5. این دستگاه دارای تولید صدا بسیار کمی می باشد.
  6. این دستگاه در هر ساعت 700 کیلوگرم آبگیری می کند.
ظرفیت 700 کیلوگرم در ساعت
قدرت موتور 2 اسب بخار
جنس بدنه بکار رفته استیل ضد زنگ
ابعاد دستگاه (70*90*130) سانتیمتر

خرید انواع دستگاه آب گوجه گیری در فرشته تهران

دستگاه آب گوجه گیری بر حسب نحوه کار دستگاه و محصول نهایی به دو نوع دستگاه رب گیری رنده ای و دستگاه گوجه‌گیری ضربه‌ای تقسیم می‌شود. با اینکه در هر دوی این دو مدل، هدف نهایی گوجه له و رنده شده است اما در شکل کاری با هم تفاوت دارند که در ادامه بیشتر به این موضوع پرداخته‌ایم.

دستگاه رب گیری رنده‌ای

دستگاه آب گوجه گیری رنده‌ای را می‌توان چیزی مشابه چرخ گوشت دانست که با استفاده از تیغه‌های تیز و موتور قدرتمند خود تمامی مواد ورودی را له و ترکیب می‌کند. گوجه‌ها در محل قیف دستگاه وارد آن شده و با روشن شدن دستگاه مخلوطی یک دست و نرم تهیه می‌شود. در این دستگاه پوست و تخم و گوشت گوجه با هم له شده و از هم جدا نمی‌گردند.

دستگاه آب گوجه گیری رنده‌ای ساده‌ترین مدل دستگاه رب‌گیری است که برای میوه‌های دیگر نیز می‌تواند بکار برده شود. با اینکه پروسه‌ی رب‌گیری با دستگاه رنده‌ای راحت‌تر است اما از آنجایی پوست و تخم گوجه از گوشت آن جدا نمی‌شود.

معمولا رب باکیفیت پایین‌تری تهیه می‌گردد. در واقع علت محبوبیت کم دستگاه رب گیری رنده‌ای به همین خاطر است زیرا کاهش کیفیت محسوسی در رنگ و طعم رب ایجاد می‌گردد.

دستگاه رب گوجه گیری ضربه‌ای

دستگاه آب گوجه گیری ضربه‌ای شکل کاری حرفه‌ای‌تری نسبت به مدل رنده‌ای دارد و در آن پوست و تخم گوجه از گوشت جدا می‌شود. این مخلوط معمولا خالص و باکیفیت بوده و برعکس مدل اول طعم و رنگ بسیار بهتری دارد.

در برخی از مدل‌های دستگاه رب گیری ضربه‌ای ابتدا پوست گوجه جدا شده و سپس محصول نهایی له و خرد می‌شود. اما در اکثر مدل‌ها ابتدا گوجه‌ها در داخل دستگاه نصفه یا بیشتر خرد می‌شود و سپس تخم و پوست آن‌ها جدا می‌گردد. در هر صورت مخلوط نهایی فقط حاصل گوشت گوجه است.

عوامل موثر بر روی قیمت دستگاه آب گوجه گیری چیست؟

عوامل زیادی از جمله ظرفیت تولید و قدرت موتور بر قیمت دستگاه آب گوجه گیری تاثیرگذار هستند و شما باید به طور کامل با آنها آشنا باشید تا بتوانید خرید درستی نمایید. ما در زیر به ویژگی‌های استاندارد هر یک از دستگاه‌های آب گوجه گیری که باید به آن‌ها دقت کنید، اشاره کرده‌ایم:

ظرفیت تولید دستگاه

یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی که بر روی قیمت دستگاه آب گوجه گیری تاثیرگذار می‌باشد، ظرفیت ورودی دستگاه است. مثلا زمانی که می‌گوییم ظرفیت ورودی دستگاه 500 کیلوگرم در ساعت است، منظور این است می تواند تا 500 کیلوگرم محصول را در ساعت با کیفیتی بسیار عالی آبگیری کند.

معمولا انواع دستگاه رب گوجه گیری از ظرفیت 20 کیلوگرم تا 2 تن در ساعت در بازار موجود است که بر حسب ظرفیت‌شان و برخی ویژگی‌های دیگر قیمت‌گذاری می‌شوند. توجه کنید که ظرفیت ورودی بر روی قیمت دستگاه آب گوجه گیری تاثیرگذار است و دستگاه‌هایی با ظرفیت بالا قیمت بالاتری نیز دارند.

قدرت مورت گزینه‌ی دیگری است که به هنگام خرید دستگاه آب گوجه گیری بر روی قیمت آن تاثیرگذار می‌باشد که در زیر به آن پرداخته‌ایم.

قدرت موتور

فاکتور بعدی توان و قدرت موتور دستگاه آب گوجه گیری است که باید به آن توجه کنید. دستگاه آب گوجه گیری خانگی معمولا دارای قدرت موتور پایینی است اما دستگاه‌های آب گوجه گیری صنعتی از 1.5 اسب بخار تا 5 اسب بخار در بازار موجود می‌باشد.

اینکه کدام مدل دستگاه با چه قدرتی را انتخاب کنید، به نیاز و فضای کسب‌وکار شما بستگی دارد. اگر هدف شما از خرید دستگاه آب گوجه گیری تولید زیاد و دائمی است، پس دستگاهی انتخاب کنید که قدرت گیربکس بالایی دارد و پاسخگو میزان تولید شما است.

در غیر این صورت مدل‌هایی با قدرت موتور پایین نیز می‌توانند برای کسب‌وکار و نیاز شما مناسب باشند.

نکاتی که به هنگام خرید دستگاه آب گوجه گیری باید به آن ها توجه کنید:

خرید دستگاه آب گوجه گیری بیشتر به نیاز شما و بودجه‌تان بستگی دارد. با این حال آشنایی شما با ویژگی‌های دستگاه رب گیری به شما کمک می‌کند تا تصمیم آگاهانه‌ای بگیرید. ما در ادامه فاکتورهایی که در هنگام خرید آب گوجه گیری باید به آن‌ها توجه کنید را آورده‌ایم.

ظرفیت تولید دستگاه

منظور از ظرفیت تولید دستگاه میزان گوجه ورودی آن است که برای هر دستگاه متفاوت می‌باشد. معمولا دستگاه آب گوجه گیری خانگی دارای ظرفیت کمتری می‌باشد و همین آن را به گزینه‌ی ایده‌الی برای قرارگیری در منازل تبدیل کرده است.

ظرفیت ورودی معمولا بر اساس کیلوگرم در هر ساعت اعلام می‌شود وبر روی قیمت دستگاه آب گوجه گیری تاثیرگذار است.

شما در لیست بالا می‌توانید دستگاه رب گوجه گیری بر حسب ظرفیت موردنیازتان را بیابید. همینطور این امکان برای شما فراهم شده است که محصولات را بر حسب ظرفیت تولید دستگاه فیلتر کنید. به این ترتیب فقط محصولاتی موردنیاز شما نمایش داده خواهند شد.

جنس بدنه و تیغه‌ها

یکی از معیارهای مهمی که به هنگام خرید دستگاه آب گوجه گیری باید به آن توجه کنید، جنس بدنه است. همیشه این نکته را بخاطر بسپارید که طول عمر دستگاه آب گوجه گیری به جنس بدنه و تیغه‌های دستگاه‌ بستگی دارد و هر چقدر بر روی دستگاهی با تجهیزات و قطعات باکیفیت سرمایه‌گذاری کنید، به مدت طولانی می‌توانید از آن استفاده کنید.

همینطور اکثر دستگاه‌های آب گوجه گیری دارای روکش ضد زنگ از آلیاژ بهداشتی می‌باشند. تیغه‌های دستگاه نیز فاکتور مهمی هستند که می‌توانند بر روی تصمیم شما مبنی بر خرید دستگاه آب گوجه گیری تاثیرگذار باشند.

معمولا بهترین جنس برای تیغه‌های دستگاه رب گیری نیز استیل ضدزنگ است که در صورت استفاده‌ی مناسب به مدت طولانی می‌تواند بدون مشکل کار کند. نکته‌ی بعدی که باید به آن توجه کنید، امکان جدا کردن قطعات دستگاه از نواحی مختلف آن است که امکان شستشوی دستگاه را به شما می‌دهد.

آبگوجه گیری فرشته تهران

ابعاد دستگاه و امکان جابجایی آن

ابعاد دستگاه رب گوجه گیری به ظرفیت دستگاه بستگی دارد. انواغ دستگاه آب گوجه گیری خانگی که معمولا دارای ظرفیت تولید 20 الی 30 کیلوگرم در ساعت هستند، ابعاد کوچکتری دارند.

دستگاه آب گوجه گیری صنعتی با ظرفیت بالای 150 کیلوگرم در ساعت ابعاد بزرگی نیز دارند و شما باید به هنگام خرید به این موضوع توجه کنید.. شما به راحتی می‌توانید قبل از خرید، ابعاد دستگاه مدنظرتان را با فضای خود بسنجید و پس از آن نسبت به خرید اقدام نمایید.

علاوه بر ابعاد دستگاه، شما باید به سهولت و راحتی دستگاه مبنی بر جابجایی آن نیز توجه کنید. اگر دستگاه مجهز به چرخ باشد، در نتیجه به راحتی می‌توانید آن را جابجا کنید.

سیستم تخلیه

معمولا انواغ دستگاه آب گوجه گیری در دو نوع سیستم تخلیه دستی و اتوماتیک ساخته می‌شوند. در دستگاه‌ آب گوجه گیری اتوماتیک دو خروجی جداگانه برای آب گوجه و تفاله آن در نظر گرفته شده است.

به این ترتیب دیگر نیازی به جدا کردن آب گوجه از تفاله نیست. اما در نوع دستی تنها یک خروجی برای هر دو آب گوجه و تفاله وجود دارد و آب گوجه فرنگی و تفاله باهم از آن خارج می‌شوند.

البته در دهانه خروجی، توری برای جمع کردن در نظر گرفته شده است که تفاله‌ها روی آن جمع می‌شود ولی باید با دست تفاله‌ها را جمع آوری کرد.

اگر شما زمان و حوصله کافی برای خارج کردن تفاله از پشت توری را دارید، می‌توانید دستگاهی از نوع سیستم تخلیه دستی را انتخاب کنید اما در غیر اینصورت بهتر است که دستگاهی از نوع اتوماتیک را خریداری نمایید. توجه کنید که برای کارگاه‌هایی با میزان تولید بالا مدل‌های اتوماتیک مناسبتر هستند.

گارانتی و خدمات پس از فروش

گارانتی و خدمات پس از فروش می‌تواند خیال شما را از بابت ضمانت‌نامه محصول راحت کند. حتی برخی از تولیدکنندگان دستگاه‌های آب گوجه فرنگی تامین و تعمیر قطعات جانبی دستگاه پس از خرید را بر عهده می‌گیرند.

موارد آبگیری

موارد آبگیری نیز می‌تواند بر روی تصمیم‌گیری شما مبنی بر خرید دستگاه آب گیری تاثیرگذار باشد.

قیمت دستگاه آبگیری گوجه

شرکت دستگاهچی طراح و سازنده دستگاه های آب گوجه گیری در فرشته تهران می باشد و به دلیل نوسانات قیمت مواد اولیه در بازار امکان درج قیمت در سایت وجود ندارد. شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت با کارشناسان ما با شماره ۰۹۱۲۴۲۱۵۰۵۲ تماس بگیرید.